O nas

Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd. została opracowana przez Zing Ear Group z siedzibą w 1983 r. W 2007 r. Greetech jako fabryka zaczęła działać niezależnie w branży mikroprzełączników. W ciągu ostatnich dziesięciu lat Greetech starał się produkować, projektować i sprzedawać mikroprzełączniki.

Huizhou Greetech Electronics Co., Ltd. koncentruje się na R&D i produkcji różnych mikroprzełączników, przełączników automatycznych, przełączników wodoodpornych, przełączników ciśnienia, mechanicznych przełączników klawiatury, precyzyjnych części samochodowych, złączy do telefonów komórkowych oraz różnego rodzaju modułów stykowych i komponentów terminalowych. Roczna produkcja przełączników i łączników wynosi około 250 milionów sztuk.

Obecnie mamy ponad 800 sztabów pracujących w 35 000㎡ budynkach fabrycznych. Inżynierowie fabryki mają profesjonalne doświadczenie w zakresie badań i rozwoju w zakresie przełączników i złączy. Wszystkie nasze produkty są zatwierdzone przez światowy rynek główny. Nasz producent posiada certyfikat systemu zapewnienia jakości ISO9001, ISO / TS16949 i ISO14001. Obecnie ponad 80% naszych produktów jest produkowanych i testowanych przez automatyczne urządzenia, aby zapewnić spójność jakości.

Greetech dąży do tego, by służyć naszemu partnerowi i klientom na całym świecie, oczekuje się od nas dalszego rozwoju i wspólnego postępu.


micro switch factory Chinamicro switch manufacture Chinamicro switch production line Chinamicro switch factorymicro switch Laboratory China

Księga certyfikacji

16949.png

micro switch Greetech Patentmicro switch Rosh and Reach Certificate


micro switch company